Nowe Centrum Szkoleniowe dla instalatorów w Grodzisku Mazowieckim

Przez Adam
W Instalatorzy
8 października, 2019
0 komentarzy
509 Views

18 września odbyło się uroczyste otwarcie drugiego ośrodka szkoleniowego dla instalatorów w Grodzisku Mazowieckim. Nowoczesny ośrodek szkoleniowy De Dietrich pozwala na prowadzenie warsztatów z nieodnawialnych i odnawialnych źródeł energii w przestrzeni wyposażonej w najnowszej technologii urządzenia, które na co dzień dostępne są w ofercie De Dietrich.

Centrum szkoleniowePrzestrzeń została podzielona na dwie części. Pierwsza przeznaczona jest na cele wykładowe, w której znajduje się nowoczesna tablica multimedialna, natomiast druga posiada zainstalowane urządzenia grzewcze i chłodnicze, które służą zdobywaniu 2praktycznych umiejętności przez instalatorów. 

Ośrodek posiada 33 kotły gazowe o mocy od 24 do 160 kW oraz kominy spełniające najnowsze wymogi unijne. Szkolenia obejmują technikę domową, w której zakres wchodzą urządzenia: MCR3, MCR Home, DuoTec, MCA 15-35, Modulens AGC, Kaliko TWH, Kaliko Essentiel, Kaliko SPLIT oraz kotły AMC 15-39 kW. Uczestnicy zdobywają również wiedzę z zakresu działania układów, termodynamicznych w tym z zasad działania pomp ciepła: GSHP, Alezio Evolution AWHP, Alezio Evolution AWHP V200, HPI Evolution oraz Kaliko TWH, Kaliko TWH.EV, Kaliko essentiel oraz Kaliko SPLIT. 

Sala ta to jeden z najnowocześniejszych obiektów z rozwiązaniami dla techniki grzewczej. W jednym szkoleniu może brać udział maksymalnie 12 instalatorów, dzięki temu każdy z nich jest w stanie w pełni poznać zasady instalacji i konserwacji urządzeń.

 

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: