Nowe billboardy De Dietrich przy drogach

Przez Monika
W Newsy
12 listopada, 2020
0 komentarzy
550 Views

Przy naszych drogach co jakiś czas pojawiają się nowe reklamy De Dietrich. Grafiki można było już zobaczyć m.in. przy autostradzie A4 i przy drodze ekspresowej S7.

Tym razem nowe billboardy pojawiły się w dwóch lokalizacjach. Pierwszy o wymiarach 18x6m, znajduje się w Kolonii Ustrońskiej przy drodze A1 na odcinku Stryków – Toruń po lewej stronie drogi, jadąc ze Strykowa w kierunku Torunia. Z kolei drugi można podziwiać w Sitnie przy drodze S3 na odcinku Szczecin – Gorzów Wielkopolski po lewej stronie drogi, jadąc ze Szczecina w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego.

Gdzie jeszcze można zobaczyć nasze reklamy?

Podczas wyprawy do stolicy Dolnego Śląska w Długołęce przy drodze S8 na odcinku Łódź – Wrocław po lewej stronie drogi, jadąc z Łodzi w kierunku Wrocławianmożna zauważyć duży baner. Z kolei wybierając się na narty na Podhale czy do Zakopanego, nie da się przegapić naszej pięknej reklamy w Chabówce przy drodze DK47 na odcinku Kraków – Zakopane po prawej stronie drogi, jadąc z Krakowa w kierunku Zakopanego. Kolejne reklamy zlokalizowane są w Chwastnicy przy drodze A4 na odcinku Wrocław – Opole po lewej stronie drogi, jadąc z Wrocławia w kierunku Opola oraz w Żernicy przy drodze A4 na odcinku Katowice – Opole po lewej stronie drogi, jadąc z Katowic w kierunku Opola.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: