Nowa seria na YouTube: Mistrzowie Instalacji – praktyczne porady dla Instalatorów

Przez Adam
W Instalatorzy
14 grudnia, 2023
0 komentarzy
248 Views

Mistrzowie Instalacji – nowy cykl filmów z praktycznymi poradami dla instalatorów, zarówno początkujących, jak i doświadczonych – wystartował! Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy.

Niezależnie, czy jesteście instalatorami zdobywającymi pierwsze szlify w branży, czy wykonaliście już dziesiątki udanych instalacji – zapewniamy, że w naszym nowym cyklu Mistrzowie Instalacji BDR Thermea Poland udostępnionym na kanale YouTube, każdy znajdzie coś dla siebie.

Ta unikatowa seria jest stworzona z myślą o Was – fachowcach, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w instalacji, uruchamianiu i konserwacji systemów grzewczych. Nasz cel jest jeden – chcemy przekazywać Wam wiedzę w przystępny i angażujący sposób, który będzie wspierał rozwój Waszych kompetencji.

Nasi eksperci, posiadający lata doświadczenia w branży, będą Waszymi przewodnikami w świecie nowoczesnych technologii grzewczych. Dzięki naszym praktycznym poradom, filmom instruktażowym i wskazówkom krok po kroku, instalacja urządzeń marki De Dietrich oraz BAXI stanie się dla Was łatwiejsza, szybsza i bardziej efektywna.

Co tydzień, w każdy czwartek, prezentować będziemy nowy odcinek pełen praktycznej wiedzy.

W pierwszym odcinku z serii Mistrzowie Instalacji, Marek Rawicki, manager ds. szkoleń BDR Thermea Poland demonstruje, jak krok po kroku zamontować czujnik temperatury zewnętrznej do kotłów gazowych Inidens.

Nie przegapcie kolejnych odcinków, które będą poświęcone zarówno podstawowym, jak i bardziej zaawansowanym aspektom instalacji. W każdym z odcinków możecie liczyć na wskazówki ekspertów – nasi szkoleniowcy podzielą się z Wami złotymi radami, które ułatwią pracę i pomogą uniknąć typowych błędów.

Zapraszamy do subskrypcji naszego kanału YouTube już teraz, aby nie ominąć żadnego odcinka. Wystarczy kliknąć dzwonek, aby otrzymywać powiadomienia o nowych filmach. Dołączcie do nas i stańcie się częścią społeczności Mistrzów Instalacji!

***

Wszystkie filmy z serii Mistrzowie Instalacji obejrzycie tutaj – KLIK.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: