Nowa platforma szkoleń online BDR Thermea Poland

Przez Adam
W Instalatorzy
23 lutego, 2022
0 komentarzy
2929 Views

Od teraz udział w szkoleniach produktowych De Dietrich i Baxi będzie jeszcze bardziej wygodny i efektywny. W lutym BDR Thermea Poland uruchomiła specjalną platformę szkoleniową online. Aplikacja E-Szkolenia wykorzystuje nowoczesne narzędzia i możliwości, a jej zaawansowane funkcjonalności pozwalają brać aktywny udział w modułach szkoleniowych z zakresu urządzeń marek De Dietrich i Baxi. 

Cykl szkoleń z wykorzystaniem platformy składa się z dwóch części: 

  • – część teoretyczna – zdalna, w której można wziąć udział w dowolnym miejscu i czasie,
  • – część praktyczna – stacjonarna, która będzie odbywać sie w ośrodku szkoleniowym we Wrocławiu lub w Grodzisku Mazowieckim.

Część teoretyczna to profesjonalne sesje video prowadzone przez doświadczonych szkoleniowców. Każdy moduł kończy się testem sprawdzającym wiedzę składającym się z kilku pytań. Ta część jest bezpłatna, należy się na nią zarejestrować. Aby wziąć udział w części praktycznej, należy wcześniej zrealizować część teoretyczną na platformie E-Szkolenia. Szkolenie praktyczne jest płatne. Można wziąć w nim udział po rezerwacji terminu w kalendarzu udostępnionym po zakończeniu szkolenia online. 

Udział w pełnym cyklu szkolenia jest niezbędny do uzyskania uprawnień do obsługi urządzeń grzewczych marki De Dietrich i/lub BAXI. Wymagania techniczne, zasady dostępu, procedura szkoleń są dostępne w Regulaminie. Platforma E-Szkolenia znajduje się na stronie www.szkolenia.dedietrich.pl
Do końca marca szkolenia będą prowadzone równolegle w starej i nowej formule. Dostęp do pełnego harmonogramu szkoleń jest dostępny na stronie internetowej www.szkolenia.dedietrich.pl.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: