Nadchodzi przełom w ogrzewaniu: kotły wodorowe BDR Thermea Group

Przez Adam
W Produkty
21 września, 2021
0 komentarzy
772 Views

BDR Thermea Group od wielu lat pracuje nad rozwojem i wdrożeniem nowych produktów, które umożliwią niezbędną transformację energetyczną. Obok ogniw paliwowych czy kogeneracji, są to także urządzenia zasilane paliwem wodorowym. Niderlandzka Remeha, będąca częścią grupy BDR Thermea, jest pierwszą na świecie firmą branży grzewczej, która skonstruowała i certyfikowała kocioł kondensacyjny przystosowany do spalania 100% wodoru.

Obecnie kotły zasilane wodorem, produkowane przez firmy z grupy BDR Thermea, funkcjonują już w kilku krajach europejskich.

– W BDR Thermea wspieramy ideę dekarbonizacji ogrzewania oraz wizję globalnej transformacji sektora energetycznego, zmierzającą do popularyzacji zrównoważonych źródeł energii. Dlatego właśnie inwestujemy znaczne środki w rozwiązania, takie jak kotły wodorowe czy pompy ciepła – mówi Bertrand Schmitt, CEO Grupy BDR Thermea.

W kolejnych wpisach na blogu zaprezentujemy dwa projekty z udziałem kotłów wodorowych BDR Thermea – w Niderlandach, Wielkiej Brytanii i we Francji.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: