Klub Złotego Instalatora

Przez Adam
W Instalatorzy
29 października, 2015
0 komentarzy
2839 Views

Wielu instalatorów, tak jak ja, z niecierpliwością czekało na tę wiadomość. Tymczasem jest już znana destynacja wyjazdu Klubu Złotego Instalatora w 2016 roku! Tym razem wszyscy członkowie klubu będą mogli wyjechać… na Majorkę!

MajorkaJak czytamy w komunikacie De Dietrich: „Ta piękna hiszpańska wyspa oferuje nam bogactwo flory, fauny, zabytków oraz wiele możliwości aktywnego spędzania czasu.” Nie wiem, jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać. Warunki pobytu i możliwość zabrania osoby towarzyszącej pozostają bez zmian.

Pewnie większość członków KZI z ostatnich lat już uzyskała obrót uprawniający do wspólnego wyjazdu na Majorkę, a jeśli nie, to w ciągu dwóch najbliższych miesięcy można jeszcze dokonać niezbędnych zakupów produktów De Dietrich lub BAXI. Termin przysłania kopii faktur mija 31.01.2016.

 

Przypomnijmy, że uczestnikiem Klubu Złotego Instalatora może być firma wykonawczo-instalacyjna, która w swojej strukturze organizacyjnej posiada ekipy wykonujące montaż i uruchomienia urządzeń grzewczych oraz oferuje użytkownikom końcowym i rzeczywiście wykonuje łączną usługę redystrybucji oraz instalacji produktów marki De Dietrich.

Minimalny obrót w 2015 roku uprawniający do wyjazdu wynosi 137 000 PLN lub jego wielokrotność w cenach netto zakupu w dowolnych autoryzowanych punktach sprzedaży De Dietrich w Polsce. Jeśli ktoś zdecydował się na uczestnictwo w KZI w cyklu dwuletnim (2014-2015), minimalny obrót z tych dwóch lat uprawniający do wyjazdu wynosi 142 000 PLN w cenach netto.

Do zobaczenia na Majorce!

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: