Klub Złotego Instalatora – dla najlepszych

Przez Adam
W Instalatorzy
24 czerwca, 2014
0 komentarzy
2690 Views

Aby dołączyć do Klubu Złotego Instalatora firmy De Dietrich Technika Grzewcza należy spełnić określone warunki. Nie każdy może sprostać wysokim wymaganiom. Czy warto dołączyć do Klubu? Na jakie korzyści możemy liczyć?

Warunkiem przystąpienia do Klubu, poza wypełnieniem zgłoszenia oraz posiadaniem firmy wykonawczo-instalacyjnej, jest wykonanie obrotu finansowego na określoną kwotę. Dokładnie na ten temat będę pisał w kolejnych notkach. Zatem już dzisiaj serdecznie zapraszam do lektury.

Korzyści dla instalatorów

Firma instalatorska, która zdecyduje się na udział w Klubie Złotego Instalatora i spełni warunki uczestnictwa, otrzymuje oficjalny certyfikat. Zapewnia on prestiż i podnosi jej wartość rynkową w kontaktach z potencjalnymi klientami. Członkowie otrzymują także możliwość zakupu części zamiennych z 10% rabatem obowiązującym przez trzy lata – bezpośrednio od De Dietrich Technika Grzewcza.

Miejmy na względzie to, że firmy, które sprostają wymaganiom i przystąpią do Klubu, stają się autoryzowanymi punktami sprzedaży marki, a ich dane teleadresowe umieszczone zostają na stronie internetowej De Dietrich. W ten sposób ułatwiona zostaje komunikacja z klientami zainteresowanymi kupnem kotła i jego montażem. Jednym z bonusów przygotowanych dla firm członkowskich jest bieżące otrzymywanie materiałów reklamowych.

Stawiamy na rozwój!

Jeśli nasza firma instalatorska przystąpiła do KZI, mamy możliwość rozwoju osobistego i zawodowego poprzez udział w szkoleniach organizowanych przez DDTG. Są one bezpośrednim źródłem informacji o nowościach produktowych firmy. Niewątpliwą nagrodą wynikającą z członkostwa naszej firmy wykonawczo-instalacyjnej w KZI jest 7-dniowy zagraniczny wyjazd szkoleniowy, w całości opłacany przez firmę De Dietrich Technika Grzewcza. W ramach podróży mamy zagwarantowanych wiele atrakcji turystycznych i sportowych. Kolejnym atutem jest możliwość zabrania dwóch osób towarzyszących na preferencyjnych warunkach. Dodatkowy bonus, który przysługuje instalatorom należącym do KZI, to korzystna cena samochodów osobowo-towarowych.

Przynależność do KZI stawia przed firmą wykonawczo-instalacyjną wysokie wymagania. Korzyści są jednak wymierne. Uczestnictwo w Klubie ułatwia nawiązywanie współpracy z nowymi, potencjalnymi klientami. Daje prestiż, dostarcza wielu rabatów, a także nagradza zagranicznym wypoczynkiem.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: