Klub Złotego Instalatora BDR Thermea z aplikacją mobilną

Przez Adam
W Bez kategorii
14 grudnia, 2021
0 komentarzy
1060 Views

BDR Thermea Poland uruchomiła aplikację mobilną programu lojalnościowego Klub Złotego Instalatora. Od teraz każdy członek KZI może w wygodny sposób mieć dostęp do swojego konta i odbierać premie.

Aplikacja KZI jest dostępna na smartfony z systemem iOS i Android

W mobilnej aplikacji KZI każdy uczestnik programu lojalnościowego ma dostęp do swojego konta KZI i może wygodnie dokonać przeglądu zarejestrowanych w Systemie Kart Gwarancyjnych urządzeń do premii KZI. Aplikacja mobilna, podobnie jak wersja przeglądarkowa, daje ponadto możliwość zamiany przyznanych punktów KZI na premię pieniężną i odbierania jej na karcie przedpłaconej. Instalator może także zapoznać się z aktualnościami o programie lojalnościowym i ważnymi informacjami od firmy BDR Thermea Poland, przypomnieć sobie zasady programu, a także poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 

Aplikacja jest więc kompletnym centrum do zarządzania swoją obecnością w Klubie Złotego Instalatora. Zapewnia wygodną obsługę konta, z każdego miejsca i w każdym czasie – wystarczy mieć przy sobie telefon z dostępem do internetu. 

Aplikacja jest dostępna na smartfony i na tablety – zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Można ją bezpłatnie pobrać w Google Play oraz w App Store

Aby korzystać z aplikacji, trzeba wcześniej zarejestrować się w KZI w standardowy sposób, pobrać aplikację mobilną i wpisać w oknie powitalnym kod dostępu, który można znaleźć na stronie www.klubzlotegoinstalatora.pl po zalogowaniu się na swoje konto w zakładce Aplikacja KZI. Wpisanie kodu pozwoli na synchronizację konta i aplikacji.

Czym jest Klub Złotego Instalatora?

Klub Złotego Instalatora to program lojalnościowy, który od blisko 20 lat zrzesza firmy instalacyjne i handlowe współpracujące z BDR Thermea Poland. Uczestnicy KZI za każde urządzenie zainstalowane lub uruchomione u Klienta, zarejestrowane w elektronicznym Systemie Kart Gwarancyjnym otrzymują premie pieniężne, które niezwłocznie są przelewane na wydaną do konta kartę przedpłaconą Mastercard. Z kolei za promocję sprzedaży urządzeń BDR Thermea naliczane są punkty, które mogą być następnie wymieniane na udział w atrakcyjnym wyjeździe szkoleniowym lub/i na premie pieniężne odbierane na karcie przedpłaconej. Szczegółowy regulamin KZI jest dostępny na stronie https://www.klubzlotegoinstalatora.pl/rejestracja

Aby przystąpić do Programu, należy posiadać konto w Systemie Kart Gwarancyjnych BDR Thermea Poland, a następnie założyć konto na platformie Klubu Złotego Instalatora.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: