Klub Złotego Instalatora 2017 na Krecie

Przez Adam
W Instalatorzy
22 listopada, 2016
0 komentarzy
1996 Views

Znane jest już miejsce, w którym odbędzie się konferencja Klubu Złotego Instalatora De Dietrich w 2017 roku. Będzie to Kreta – piękna grecka wyspa, piąta co do wielkości na Morzu Śródziemnym. Kreta jest uważana za kolebkę zachodniej cywilizacji i ma wiele do zaoferowania odwiedzającym ją turystom – malownicze plaże, ciepłe morze i wspaniałą kuchnię.

Greek Village Corner With Blue Doors and WindowsWarunki pobytu i możliwość zabrania osoby towarzyszącej pozostają bez zmian. Szczegółowe zasady udziału w Klubie Złotego Instalatora i w konferencji znajdują się na stronie internetowej: www.dedietrich.pl w zakładce KZI. Minimalny obrót uprawniający do wyjazdu wynosi w tym roku 140 000 PLN lub jego wielokrotność w cenach netto zakupu w dowolnych autoryzowanych punktach sprzeda- ży De Dietrich w Polsce. W przypadku cyklu dwuletniego minimalny obrót w latach 2015- 2016 wynosi 145 000 PLN. Wyliczenie obrotu nastąpi na podstawie kopii faktur zakupowych przesłanych w formie papierowej na adres De Dietrich we Wrocławiu. Ostateczny termin wysłania dokumentów upływa 31.01.2017 (decyduje data stempla pocztowego).

W tym roku w ramach Klubu Złotego Instalatora została wprowadzona zasada dodatkowego naliczania kwoty netto za zakup termodynamicznych podgrzewaczy ciepłej wody KALIKO, w tym: Kaliko SPLIT TWH FS 200E/270E, Kaliko essentiel ETWH 180E/230E, Kaliko TWH 200E/300E/300EH. Kwota netto zakupów zostanie podwyższona o 100%. W przypadku termodynamicznych podgrzewaczy ciepłej wody KALIKO w pakietach kwota netto całego pakietu zostanie podwyższona o 50%. Zasada dotyczy wszystkich zakupów tych urządzeń dokonanych od 1 maja do 31 października 2016 roku. Wyższa kwota zakupowa netto będzie naliczana automatycznie przez administratora programu KZI w miarę nadsyłania przez Instalatorów kopii faktur do rejestracji.

Większość Członków Klubu Złotego Instalatora uzyskała już z pewnością obrót uprawniający do wspólnego wyjazdu na Kretę, a jeśli nie, to w ciągu najbliższych tygodni można jeszcze dokonać niezbędnych zakupów produktów De Dietrich lub BAXI. Wyjazd Klubu Złotego Instalatora odbędzie się w maju 2017 r. Jak co roku, wspaniały wypoczynek i bogata część merytoryczna – gwarantowane.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: