Klub KZI: Szkolenia pod Palmami 2023 już za nami

Przez Adam
W Instalatorzy
27 czerwca, 2023
0 komentarzy
445 Views

Instalatorzy współpracujący z BDR Thermea w ramach Klubu Złotego Instalatora wzięli udział w szkoleniach na Kubie i w Grecji.

W ramach tegorocznych Szkoleń pod Palmami organizowanych dla uczestników Programu Lojalnościowego Klub Złotego Instalatora odbyły się wyjazdy na Kubę oraz dwa turnusy wyjazdowe na grecki Peloponez. Do Grecji łącznie wyjechało z nami około 300 instalatorów. Natomiast na Kubę wybrało się 40 osób.

Szkolenia Pod Palmami – zdobywanie wiedzy w wyjątkowym otoczeniu

Wyjazdy zagraniczne organizowane w ramach Szkoleń pod Palmami stanowią wyjątkową okazję do zdobycia i usystematyzowania wiedzy na temat produktów OZE i NOZE, są także pretekstem do rozmów na tematy ważne dla branży instalacyjno-grzewczej. A wszystko w doborowym towarzystwie oraz w nietuzinkowym otoczeniu przyrody, zabytków, smaków i zapachów charakterystycznych tylko dla tych konkretnych rejonów świata.

Grecja i Kuba na wyciągnięcie ręki

Instalatorzy biorący udział w wyjeździe na Kubę mogli zwiedzać zabytki i poznawać atrakcje aktywnie przemieszczając się po całym kraju (około 800 km). Poznali Hawanę z perspektywy rowerzysty, odpoczęli na karaibskiej plaży w Varadero, spacerowali po Cienfuegos, Trynidadzie i Santa Clara.

W tym czasie doświadczyli kubańskiej kuchni, zwyczajów, muzyki i gościnności. Napili się mohito w ulubionej knajpie Hemingwaya, wzięli udział w warsztatach salsy oraz sesji z rumem i cygarem. A także przejechali się starymi samochodami z lat 50-tych!

Natomiast uczestnicy wyjazdu na Peloponez, oprócz serii spotkań konferencyjno-szkoleniowych, mogli wziąć udział w Turnieju Piłki Siatkowej o puchar Klubu Złotego Instalatora oraz w wycieczce na Zakynthos.

Każdy instalator, który chciałby wziąć udział w wyjeździe szkoleniowym, a także korzystać z innych benefitów, może dołączyć do Klubu Złotego Instalatora: www.klubzlotegoinstalatora.pl.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: