Jesienne nowości w ofercie De Dietrich

Przez Adam
W Instalatorzy
24 września, 2019
0 komentarzy
591 Views

Z przyjemnością informujemy, że już w październiku rozpocznie się sprzedaż nowej serii kotłów kondensacyjnych pod nazwą MCR3 evo, która jest kontynuacją popularnej linii kotłów MCR3 Plus.
MCR3 EVONowa seria MCR3 evo w znaczącej części jest odpowiedzią na oczekiwania naszych klientów – użytkowników, instalatorów, firm serwisowych i partnerów handlowych. Zachowaliśmy równocześnie najlepsze cechy i komponenty sprawdzone od chwili debiutu pierwszej wersji kotła MCR3.

Główne cechy nowej serii MCR3 evo:
• Sprawdzony wymiennik monoblokowy ze stopu aluminiowo-krzemowego z unikalną 8- letnią gwarancją, wyjątkowo odporny na osadzanie się kamienia kotłowego
• Nowa konsola sterownicza z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym i czterema przyciskami funkcyjnymi. Menu kotła oraz menu serwisowe dostępne z poziomu regulacyjnego kotła z pominięciem specjalistycznych narzędzi serwisowych
• Brak złączki z termo-manometrem (prezentacja ciśnienia i temperatury kotła na wyświetlaczu LCD)
• Nowa płyta podłączeń ze złączem uniwersalnym RU-BUS służącym do połączenia zdalnego sterowania Smart TC z pominięciem bramki GTW16, regulatora iSense oraz termostatu on/off
• Nowa płyta główna uzupełniona o złącze do sterowania opcjonalnie dostarczanym modułem automatycznego napełniania instalacji wodą kotłową.
• Powiększone portfolio o wersję kotła jednofunkcyjnego MCR3 evo 15T
• Zmodernizowana wersja kotła 35kW, uzupełniona o zabudowę zaworu 3-drogowego wewnątrz kotła – MCR3 evo 35T

Dostawy do Partnerów Handlowych rozpoczną się z dniem 1 października 2019 roku lub z chwilą wyczerpania zapasów magazynowych poszczególnych typów i rodzajów kotła MCR3 Plus.

Najnowsza seria kotłów MCR3 evo objęta jest systemem premii za montaż zgodnie z trwającą od 2 września br. promocją. Instalatorzy posiadający autoryzację do uruchomień kotłów MCR3 Plus uzyskają automatycznie uprawnienia do uruchamiania nowego typoszeregu MCR3 evo.

Lista cenowa wraz z numerami referencyjnymi.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: