Jakość produktów De Dietrich a gwarancja

Przez Monika
W Klienci indywidualni
5 lutego, 2015
0 komentarzy
1667 Views

W przypadku De Dietrich wysoka jakość oferowanych urządzeń przekłada się na okres gwarancyjny. Jest on dłuższy niż proponowany standardowo.

Własnej konstrukcji wymienniki kotłów odlewanych ze stopu aluminium i krzemu posiadają wiele zalet, m.in. dużą powierzchnię grzewczą, odporność na szoki termiczne oraz wysoką tolerancję na wodę o znacznym stopniu twardości.

De Dietrich proponuje 7-letni okres gwarancyjny na wszystkie aluminiowo-krzemowe wymienniki kotłów kondensacyjnych, a w sposób szczególny traktuje swój flagowy produkt, jakim jest kocioł kondensacyjny MCR3, dla którego okres gwarancyjny na wymiennik wynosi aż 8 lat.

Firma precyzyjnie opisała warunki, jakie muszą być zachowane w okresie gwarancyjnym. Przede wszystkim urządzenie musi być uruchomione przez uprawnioną i przeszkoloną osobę, a fakt uruchomienia należy zarejestrować w dedykowanym do tego celu panelu rejestracyjnym. Tam też rejestrowane będą roczne przeglądy – właśnie ich regularność daje prawo do skorzystania z wydłużonej gwarancji w przypadku uszkodzenia wymiennika.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: