EKOkredyty z dopłatami na modernizację źródeł ciepła w BOŚ Banku

Przez Adam
W Klienci indywidualni
26 lipca, 2016
0 komentarzy
2680 Views

Planując wymianę  starego kotła węglowego na nowoczesny kocioł gazowy lub decydując się na instalację pompy ciepła w swoim domu, warto przyjrzeć się propozycji od BOŚ Banku.

bos_bank_logoW ofercie BOŚ Banku są dostępne tzw. EKOkredyty z dopłatami na zakup i instalację nowoczesnych i ekologicznych źródeł ciepła: kotłów gazowych, pomp ciepła czy kolektorów słonecznych.

Bank proponuje możliwość finansowania do 90% kosztów inwestycji oraz do 20 lat okresu kredytowania. Chętni będą mogli również skorzystać z pomocy doradcy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem dopłaty.

W poszczególnych województwach przyznanie kredytu będzie odbywało się na nieco innych zasadach. W województwie małopolskim wymiana kotłów węglowych na kotły gazowe, olejowe lub pompy ciepła, będzie obejmować tylko urządzenia o mocy do 40 kW. W województwie kujawsko-pomorskim EKOkredyt obejmuje inwestycje energooszczędne dotyczące centralnego ogrzewania i ciepłej wody bez ograniczenia mocy, a w lubelskim kredyty przyznawane są na budowę mikroinstalacji typu prosumenckiego z zastrzeżeniem o jednostkowych kosztach kwalifikacyjnych.

Więcej szczegółowych informacji z podziałem na województwa, w których można ubiegać się o kredyt: lubuskie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, można odnaleźć pod wymienionymi linkami.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: