Eco-Solutions, czyli eko koncepcja De Dietrich

Przez Monika
W ErP
8 września, 2015
0 komentarzy
2909 Views

Tylko niecałe 3 tygodnie pozostały do najważniejszej w tym roku daty dla branży grzewczej. Czas więc, aby napisać o czymś, co w kontekście wprowadzenia dyrektywy ErP bardzo mi się podoba. Chodzi o Eco-Design.

Zrzut ekranu 2015-09-30 o 11.23.15Nie mam na myśli oczywiście mody ani architektury, mimo że to słowo zwykle z tym się kojarzy. Mam na myśli ekologiczne projektowanie, w który to nurt doskonale wpisuje się De Dietrich.

W zgodzie z tą filozofią firma De Dietrich od dawna dostarcza rozwiązania przyszłości, które są przyjazne dla środowiska oraz zapewniają trwały komfort i wysoką wydajność. Obecnie De Dietrich oferuje szereg innowacyjnych produktów zaprojektowanych według filozofii Eco-Design, które oszczędnością energii przewyższają wymagania dyrektywy ErP. Nowe rozwiązania są oferowane razem z zestawem usług adresowanych zarówno do profesjonalistów jak i użytkowników indywidualnych.

W katalogu i na wszystkich materiałach promocyjno-informacyjnych (na stronach ww produktów, w dowodach sprzedaży, kartach technicznych i innych nośnikach informacji handlowych) De Dietrich stosuje specjalne oznaczenie – symbol ECO-SOLUTIONS. Stworzony przez De Dietrich znak ECO-SOLUTIONS gwarantuje, że oferowane produkty spełniają wymagania dyrektyw europejskich Ekoprojektu i Oznakowania energetycznego. Oznakowanie energetyczne połączone ze znakiem ECO-SOLUTIONS informuje o sprawności produktu: A++ dla urządzeń grzewczych oraz A dla urządzeń odpowiadających za c.w.u.

Symbolem tym są oznaczone także kompletne przykłady konfiguracji instalacji w każdym rozdziale w katalogu wyrobów. Wszystko po to, aby świadomie wybierać i zestawiać z sobą urządzenia, które będą w zgodzie z filozofią Eco-Design.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: