Dzień wartości BDR Thermea Poland

Przez Monika
W Newsy
16 czerwca, 2022
0 komentarzy
94 Views

Grupa BDR Thermea ogłosiła dzień 14 czerwca Dniem Wartości „Global Values Day”. Wartości te – zorientowanie na klienta, jeden zespół i zrównoważona przyszłość — przyświecają naszym działaniom w dążeniu do przybliżenia zrównoważonej przyszłości poprzez inteligentne rozwiązania w zakresie domowego komfortu cieplnego.

14 czerwca pracownicy stacjonarni w biurze we Wrocławiu oraz pracownicy terenowi w całej Polsce wzięli udział we wspólnych warsztatach, aby powymieniać się spostrzeżeniami dotyczącymi wartości Grupy BDR Thermea. Mieliśmy okazję porozmawiać, jak w naszej pracy, ale i w codziennym życiu, propagujemy te zasady, co jeszcze możemy zrobić, żeby mieć wpływ na zrównoważoną przyszłość. Jako jeden zespół wzięliśmy udział w BDR Thermea Game, gdzie wszyscy dotarliśmy do wspólnego celu.

Wybrane wartości to efekt badań przeprowadzonych przez grupę BDR Thermea wśród swoich pracowników. Podczas ankiet, większość z nas wybrała zorientowanie na klienta, jeden zespół oraz zrównoważoną przyszłość. Dlatego z ogromną chęcią propagujemy je i wcielamy w życie.  

Jakie to wartości? Prezentujemy je poniżej.

Orientacja na klienta – Obsługa klienta to coś, co nas napędza

Klient jest dla nas najważniejszy. Wraz z nim opracowujemy właściwe rozwiązania dla lepszego świata. Zapraszamy klientów – ambasadorów, aby dołączyli do naszej wspólnej podróży ku zrównoważonej przyszłości. 

Jeden zespół – Razem jesteśmy silniejsi

Dbamy o wszystkich naszych ludzi. Różnorodność naszych talentów i ambicji pomaga nam się uczyć i rozwijać. Pracujemy jako jeden zespół w różnych krajach i jednostkach biznesowych. Wspólnie świętujemy nasze sukcesy. 

Zrównoważona przyszłość – Zależy nam na kształtowaniu lepszej przyszłości

Nieustannie ulepszamy naszą działalność, aby wprowadzić w życie transformację energetyczną. Każdego dnia zmieniamy świat energii. 

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: