Debiut w ofercie 2014 – podgrzewacze c.w.u. firmy HEATRAE SADIA

Przez Adam
W Instalatorzy
5 sierpnia, 2014
0 komentarzy
2305 Views

De Dietrich Technika Grzewcza regularnie wprowadza szereg zmian w ofercie. Pragnę zaprezentować produkty, które już wkrótce pojawią się w ofercie firmy i służą do wytwarzania ciepłej wody użytkowej.

Podgrzewacze c.w.u. HEATRAE SADIA

Podgrzewacze c.w.u. HEATRAE SADIA

Nowością będą urządzenia partnera DDTG, brytyjskiej firmy HEATRAE SADIA (HS), która ma siedzibę we wschodniej Anglii. HS może się poszczycić wieloma nagrodami w konkursach m.in. tytułem zwycięzcy brytyjskiego rankingu H&V News za „Produkt Handlowy Roku 2013”. Firma należy do członków Grupy Przemysłowej BDR Thermea i działa na rynku od 90 lat.

DDTG spośród bogatej oferty HS wprowadzi do oferty katalogowej dwa typoszeregi urządzeń do wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Będą to:

1. Podgrzewacze c.w.u. oznaczone symbolem BPP, o pojemnościach: 100, 150, 200 i 300 l, wykonane ze stali nierdzewnej. Urządzenia sygnowane są logiem BAXI,

2. Podgrzewacze c.w.u. o pojemnościach 100 i 150 l oznaczone symbolem SR..N przeznaczone do kotłów wiszących. Urządzenia ze stali nierdzewnej wykonane są pod logo De Dietrich.

Nowe urządzenia pojawią się na polskim rynku we wrześniu. Podgrzewacze zostaną objęte 10-letnią gwarancją, ze względu na wysoką jakość wykonania.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: