De Dietrich Technika Grzewcza zmienia się w BDR Thermea Poland

Przez Adam
W Instalatorzy
11 czerwca, 2019
0 komentarzy
1538 Views

Po ponad 20 latach działalności w Polsce spółka De Dietrich Technika Grzewcza zmienia nazwę na BDR Thermea Poland Sp. z o.o.

De Dietrich info prasowe - zmiana nazwy spółkiDziałająca od 1998 roku w naszym kraju spółka De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o. od 3 czerwca 2019 roku zmienia nazwę na BDR Thermea Poland Sp. z o.o. Spółka będąca dystrybutorem urządzeń marek De Dietrich, BAXI oraz SOFATH już od wielu lat jest częścią grupy BDR Thermea, a zmiana nazwy firmy wynika z procesu ujednolicania nazewnictwa i identyfikacji wizualnej firm należących do Grupy. Dodatkowym zamierzeniem jest wzmocnienie lokalnych marek dzięki potencjałowi finansowemu i technologicznemu Grupy BDR Thermea.  Zmianie ulega tylko nazwa Spółki, bez zmian pozostają dane rejestrowe takie jak numer NIP, REGON, numer rachunku bankowego oraz numer KRS. Bez zmian pozostaje też oferta marek De Dietrich, Sofath i Baxi, znajdujących się w portfolio spółki.

 

BDR Thermea – silna grupa

Grupa BDR Thermea jest wiodącym producentem i dystrybutorem innowacyjnych systemów grzewczych oraz do podgrzania ciepłej wody użytkowej, działającym w ponad 82 krajach na całym świecie. W Europie zatrudnia ponad 6 tys. osób, osiągając przy tym roczną sprzedaż na poziomie ok. 1,7 miliarda euro. Grupa ma silną pozycję na rynku światowym m.in. w Turcji, Rosji i Chinach. W grudniu 2015 r. Grupa BDR Thermea przejęła ECR International w Stanach Zjednoczonych Ameryki i tym samym znalazła się w trójce największych producentów kotłów gazowych w USA. W skład grupy wchodzą marki takie jak De Dietrich, Baxi, Remeha, Brötje, Chappée i Baymak.

 

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: