De Dietrich razem z WOŚP

Przez Monika
W Klienci indywidualni
11 stycznia, 2018
0 komentarzy
1363 Views

Już 14 stycznia br. odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do akcji można dołączyć się jednak już teraz, licytując przekazany przez naszą firmę pakiet fotowoltaiczny z gazowym kotłem kondensacyjnym.

Jak co roku od ponad 20 lat wolontariusze fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą kwestowali na ulicach polskich miast i wsi. Zebrane podczas licznych imprez pieniądze przeznaczone będą na cele związane z ochroną zdrowia, szczególnie zdrowia dzieci. Tym razem misją akcji jest pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

De Dietrich WOSP 2018 post v12

Nasza firma po raz kolejny zdecydowała się przyłączyć do tej szczytnej akcji i w tym roku przekazała na licytację Allegro Pakiet fotowoltaiczny Inisol POWER SET z gazowym kotłem kondensacyjnym MCR3 PLUS 24T z podgrzewaczem emaliowanym SR100 o pojemności 100 litrów. Wartość katalogowa tego zestawu to 16.520 zł.

Zestaw licytować można na stronie: http://aukcje.wosp.org.pl/pakiet-fotowoltaiczny-z-kotlem-ga…. Cały dochód aukcji, która potrwa do 19 stycznia przeznaczony jest na cele Fundacji WOŚP. Im większa będzie finalna kwota za jaką sprzedany zostanie zestaw, tym więcej pieniędzy wpłynie na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zestaw pełen zalet

Pakiet fotowoltaiczny Inisol POWER SET z gazowym kotłem kondensacyjnym MCR3 PLUS z podgrzewaczem emaliowanym SR100, stworzony został z myślą o komforcie c.w.u. oraz zmniejszeniu niskiej emisji dzięki energii odnawialnej. Wytwarzany przez instalację prąd daje nie tylko niezależność, ale również oszczędność na rachunkach za energię. Co więcej, zestaw paneli produkuje energię na potrzeby podłączonych urządzeń, magazynując jej nadwyżkę w dołączonym do zestawu akumulatorze. Z kolei kocioł odpowiada za ogrzanie domu i podgrzanie ciepłej wody użytkowej, a ta dzięki podgrzewaczowi o pojemności 100l, dostępna jest od razu i umożliwia kąpiel w pełnej wannie wody.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: