De Dietrich Project Control

Przez Adam
W Instalatorzy
19 listopada, 2015
0 komentarzy
1835 Views

De Dietrich Project Control (DDPC) to kolejna nowość w ofercie De Dietrich. Jest to aplikacja służąca do monitorowania i sterowania pracą kotłów zainstalowanych w obiektach komercyjnych.

DDPC_modulDzięki niej można zdalnie sterować kotłami MCA PRO, C 230/330/630 oraz GT 330/430/530/630 przez przeglądarkę internetową za pomocą komputera lub smarfona/tabletu z systemem Android. Modem podłączany do kotła występuje w wersji przewodowej i bezprzewodowej.

 Aplikacja umożliwia nadzór nad pracą kotłowni 24h/dobę: zmianę podstawowych ustawień kotłów,nastawianie żądanej temperatury, odczytywanie wartości temperatury, wybór obiegu c.o. itp. Przekazuje też informacje o usterkach i komunikaty o błędach. Sekcja „alarmy” pozwala na przejrzenie alarmów, które system zgłosił w danej kotłowni obecnie i w przeszłości. Urządzenie jest też wyposażone w funkcję “kalendarz” pozwalającą zaplanować zmiany w konfiguracji z wyprzedzeniem bądź cyklicznie. W aplikacji można zebrać dane dla potrzeb bilansu energetycznego.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: