De Dietrich pojawi się na Targach Grupy SBS

Przez Adam
W Instalatorzy
13 maja, 2024
0 komentarzy
47 Views

Tegoroczna, 9. edycja Targów Grupy SBS odbędzie się 21 i 22 maja 2024 roku w Strykowie koło Łodzi. To wyjątkowa okazja, by w jednym miejscu spotkać najważniejszych dostawców i zapoznać się z najnowszymi produktami na rynku.

targi sbs 2024

Targi Grupy SBS – miejsce, gdzie spotyka się branża

Dlaczego warto tam być? W ciągu dwóch dni targowych zgromadzi się około 3 500 gości, co czyni to wydarzenie idealną przestrzenią dla fachowych rozmów i wymiany informacji techniczno-handlowych. Targi to nie tylko możliwość spotkania liderów i specjalistów z branży, ale również doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych z instalatorami, pracownikami hurtowni, projektantami oraz przedstawicielami szkół i uczelni technicznych.

Co więcej? Na wszystkich uczestników czekają liczne atrakcje, w tym bezpłatny poczęstunek grillowy w strefie gastronomicznej oraz różnorodne konkursy targowe z atrakcyjnymi nagrodami organizowane zarówno przez SBS, jak i innych wystawców. Dodatkowo, dla zapewnienia komfortu wszystkich współpracujących z Hurtowniami Grupy SBS, dostępna będzie Akcja Autokarowa, oferująca bezpłatny dojazd busami i autobusami na miejsce wydarzenia.

De Dietrich na Targach Grupy SBS

Tak jak w latach ubiegłych, również i tym razem nie może nas tam zabraknąć! Nasze stoisko, jak zawsze, będzie pełne innowacyjnych rozwiązań, które przygotowaliśmy z myślą o naszych klientach i partnerach. To doskonała okazja, by osobiście zobaczyć nasze najnowsze produkty i porozmawiać z naszymi ekspertami o tym, jak nowoczesne technologie mogą wspierać Waszą działalność.

Nie przegapcie szansy na uczestnictwo w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w roku! Targi Grupy SBS to nie tylko wydarzenie biznesowe, ale także świetna okazja do integracji i zdobycia cennych wskazówek branżowych.

Czekamy na Was – do zobaczenia!

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: