De Dietrich pojawi się na III Giełdzie Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum

Przez Adam
W Instalatorzy
11 września, 2023
0 komentarzy
343 Views

III Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum odbędzie się 14 i 15 września 2023 roku w HALI EXPO w Łodzi. Jednym z wielu wystawców będzie marka De Dietrich.

Giełda Towarowa 2023

Giełda Towarowa jest przede wszystkim prestiżową imprezą targowo-handlową, w której udział mogą wziąć Klienci hurtowni Instal-Konsorcjum. Jej głównym celem jest stworzenie konkurencyjnych warunków do zakupów najnowszych urządzeń grzewczych dla instalatorów i firm wykonawczych.

Instal Konsorcjum organizuje Giełdę Towarową cyklicznie od 2016 roku. Jest to doskonała okazja, aby spotkać się nie tylko z producentami rozwiązań grzewczych i instalacyjnych, ale także wymienić się doświadczeniami z przybyłymi na to wydarzenie praktykami i ekspertami.

Tegoroczna, III edycja Giełdy Towarowej umożliwia spotkanie z czołowymi producentami z branży instalacyjno-grzewczej oraz zakup urządzeń w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, niedostępnych na co dzień. Wielu wystawców planuje premiery nowych rozwiązań właśnie podczas tego wydarzenia, dzięki czemu obecni instalatorzy i firmy wykonawcze jako pierwsi mogą zobaczyć i poznać szczegóły dotyczące nowości produktowych.

Podobnie jak podczas ubiegłorocznej edycji, tak i teraz na Giełdzie Towarowej nie mogło zabraknąć przedstawicieli marki De Dietrich. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska – nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie oraz zaprezentują nasze nowości produktowe w specjalnych cenach. Do zobaczenia już 14 września w Hali Expo w Łodzi!

Więcej informacji o tegorocznej edycji Giełdy Towarowej znajdziesz tutaj: https://ik.pl/gielda-towarowa

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: