De Dietrich na targach Instal-Konsorcjum

Przez Adam
W Instalatorzy
25 sierpnia, 2016
0 komentarzy
2087 Views

W dniach 7-9 września 2016 r. w Hali EXPO w Łodzi odbędzie się pierwsza edycja Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum. Firma De Dietrich weźmie udział w tym wydarzeniu.

__b_gielda-towarowa-logo-xbGiełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum jest skierowana do kluczowych klientów sieci hurtowni. W jej trakcie zostaną zaprezentowane najciekawsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania techniki grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej i z zakresu OZE.

W czasie Giełdy odwiedzający będą mieli możliwość spotkania się z przedstawicielami największych producentów i dystrybutorów, w tym z firmą De Dietrich Technika Grzewcza na stoisku nr 20.

Wydarzenie będzie również obfitowało w szereg atrakcji i wydarzeń towarzyszących oraz edukacyjnych. Będzie także okazją do spotkania, rozmowy i wymiany doświadczeń z innymi przedstawicielami branży.

Patronat nad Giełdą Towarową Grupy Instal-Konsorcium objęły znane i cenione media: Magazyn Instalatora, Rynek Instalacyjny, Instalacje, Polski Instalator, hurtownieinstalacyjne.pl, ogrzewnictwo.pl.

Zapraszamy na targi i do zobaczenia w Łodzi!

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: