De Dietrich na Targach Enex

Przez Adam
W Instalatorzy
26 lutego, 2018
0 komentarzy
1223 Views

Na przełomie lutego i marca Kielce na dwa dni staną się polską stolicą odnawialnych źródeł energii, energetyki i elektrotechniki. Wszystko za sprawą odbywających się w tym mieście Targów Enex. Na wydarzeniu pojawi się także nasza firma.

De Dietrich targi ENEX post FBKielce w dniach 28 lutego – 1 marca br. będą gościć XXI Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XVI Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia w Kielcach. Głównymi tematami wydarzenia będą energetyka, fotowoltaika oraz pompy ciepła.

Tegoroczna impreza upływać będzie pod znakiem ciepłownictwa ekologicznego.

Ze względu na niekorzystny stan powietrza w naszym kraju, wiele czasu zostanie poświęcone nowoczesnym urządzeniom, m.in. nowym modelom kotłów grzewczych, spełniających coraz bardziej restrykcyjne normy ekologiczne oraz technologiom związanym z energią słoneczną, wodną i biopaliwami. Wśród wystawców pojawi się także firma De Dietrich Technika Grzewcza, która zaprezentuje swoją szeroką ofertę w zakresie urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii.

Więcej niż targi

Pierwszy dzień targów to także czas na XI Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej. Jest to coroczne spotkanie spotkanie skupiające inwestorów, dostawców, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematem grzewczego wykorzystania pomp ciepła i technologii grzewczej w ogóle. Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in. niska emisja – lokalne uchwały antysmogowe – wyzwanie dla branży grzewczej, analiza kosztowa eksploatacji różnych systemów pomp ciepła oraz energetyczny talk show.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: