De Dietrich na Targach Enex

Przez Adam
W Instalatorzy
Luty 25, 2019
0 komentarzy
176 Views

W ostatnich dniach lutego odbędzie się 22 edycja Targów Enex/Enex Nowa Energia. Wśród wystawców będzie też nasza firma wraz z marką Sofath.

DD_enex_wydarzenie_1Jedno z największych wydarzeń branży energetycznej w Polsce – Targi Enex/Enex Nowa Energia odbędą się w dniach od 27 do 28 lutego 2019 roku w Targach Kielce. To właśnie wtedy na dwa dni Kielce staną się polską stolicą odnawialnych źródeł energii, energetyki i elektrotechniki. Tegoroczna impreza upłynie pod znakiem ciepłownictwa ekologicznego, a głównymi tematami będą energetyka, fotowoltaika oraz pompy ciepła.

Wśród wystawców nie mogło zabraknąć też naszej firmy, która zaprezentuje swoją szeroką ofertę marek De Dietrich Polska oraz Pompy ciepła Sofath w zakresie urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii.

Gośćmi wydarzenia będą przedstawiciele firm, takich jak zakłady energetyczne, producenci osprzętu i urządzeń dystrybuujących energię, specjaliści i naukowcy z uczelni technicznych. Wśród zwiedzających nie zabraknie również przedstawicieli urzędów miast i gmin, którzy decydują o wydatkach energetycznych branży.

 

Znajdziecie nas na stoisku nr 36 w Pasażu Energetycznym. Zapraszamy!

 

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: