De Dietrich gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Przez Adam
W Klienci indywidualni
26 stycznia, 2021
0 komentarzy
389 Views

Wspieranie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już tradycja spółki BDR Thermea Poland. Tym razem na aukcję został przekazany nowoczesny zestaw fotowoltaiczny Inisol POWER SET. Całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany Fundacji na zakup sprzętu medycznego i diagnostycznego dla dzieci. 

Warto pomagać

W tym roku 29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia, pomimo pandemii wolontariusze pojawią się z puszkami w całej Polsce. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci. Tegoroczna zbiórka skupia się na takich dziedzinach medycyny dziecięcej, jak laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. W trosce o bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów małych pacjentów potrzebne są najnowocześniejsze i bardzo drogie urządzenia medyczne. Zebrane środki będą przekazane na niezbędne wyposażenie sal operacyjnych. Do najważniejszych sprzętów, które są potrzebne należą m.in.: zestawy endoskopów laryngologicznych, endoskopy giętkie, zestawy endoskopów sztywnych do oceny górnych dróg oddechowych, egzoskopy czy lasery diodowe.  

Najbardziej znaną formą przekazywania pieniędzy są specjalne puszki, z którymi podczas wielkiego Finału stoją wolontariusze. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną można także bez problemów pomóc przez internet. Jednym ze sposobów jest udział w specjalnych licytacjach. Co roku do akcji włączają się znane osobistości ze świata kultury czy sportu. W tym roku udział w WOŚP biorą udział m.in.: Anna i Robert Lewandowscy, Małgorzata Kożuchowska, Ewa Chodakowska, Justyna Kowalczyk. Dodatkowo wiele firm dołącza się do tej wspaniałej inicjatywy. Marka De Dietrich, zgodnie z misją niesienia pomocy, przekazała na aukcję nowoczesny zestaw fotowoltaiczny Inisol POWER SET.

W trosce o nasze środowisko

Udział w licytacji na rzecz WOŚP można wziąć na stronie System fotowoltaiczny De Dietrich, potrwa ona do 1 lutego. 

Wystawiony zestaw fotowoltaiczny Inisol POWER SET o mocy 2,08 KWp dostosowany jest do montażu na dachach obiektów komercyjnych, jak i mieszkalnych. Zestawy posiadają już wszystkie niezbędne części instalacji: panele fotowoltaiczne, inwerter, kable i konektory oraz system mocowania dostosowany do rodzaju pokrycia dachowego.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: