BDR Thermea na targach online we Frankfurcie

Przez Adam
W Instalatorzy
23 marca, 2021
0 komentarzy
87 Views

Z przyjemnością informujemy, że Grupa BDR Thermea bierze udział w innowacyjnym interaktywnym doświadczeniu 3D, które pokaże nasze produkty i rozwiązania w odpowiedzi na postępujący proces transformacji energetycznej. Pomimo pandemii nadal jesteśmy zdecydowani współpracować z naszymi partnerami w znaczący i atrakcyjny sposób – aczkolwiek cyfrowo, a zatem inaczej niż w poprzednich latach.

W centrum naszego cyfrowego doświadczenia na targach ISH 2021 odbywających się online od 22 do 26 marca będą nasze główne marki aktywne na rynku niemieckim, Brötje i Remeha, a ich oferta zostanie szczegółowo zaprezentowany w środowisku 3D. Obecne na polskim rynku marki De Dietrich i Baxi będą obecne w ramach zwiedzanego wirtualnego modelu 3D Grupy BDR Thermea. Co prawda prezentowane produkty będą pochodzić wyłącznie z portfolio Brötje i Remeha, natomiast De Dietrich, aby przyciągnąć międzynarodowych gości będzie miał osobną sekcję poświęconą marce.

Mamy wiele do pokazania i jesteśmy naprawdę dumni z naszych ostatnich dokonań. Zaprezentujemy najnowsze grupowe osiągnięcia w zakresie pomp ciepła, ogniw paliwowych i rozwiązań hybrydowych. Ponadto, opierając się na naszej prezentacji, pierwszego na świecie, wodorowego kotła ściennego na targach ISH 2019, ujawnimy nasze innowacje na wyższym poziomie, dotyczące kotłów na czysty wodór i rzeczywistych działających instalacjach testowych.

Zwiedzanie wirtualnego modelu 3D Grupy BDR Thermea na targach ISH 2021 obejmuje „winiety” opowiadające historie, które ujawniają wszystko, co trzeba wiedzieć o naszych produktach, usługach i innowacjach. Jednym kliknięciem myszy odwiedzający mogą rozglądać się, poruszać się w przód i w tył oraz wchodzić w interakcję z naszymi produktami. Zaoferujemy również naszym wirtualnym gościom dostęp do wydarzeń studyjnych na żywo, obejmujących program rozmów i prezentacji na temat kluczowych tematów związanych z tym, jak nasze marki, produkty i usługi włączają się do światowej transformacji energetycznej.

Aby uzyskać bezpłatny dostęp do naszego wirtualnego modelu 3D, należy zarejestrować się za pomocą następującego łącza https://www.energytransition.solutions/en/ .

Panel wydarzeń studyjnych będzie się odbywać codziennie w godzinach od 8:00 do 18:00 w czasie Targów ISH (22-26 marca), natomiast model 3D pozostanie aktywny przez cały czas.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: