BDR Thermea na targach ENEX w Kielcach

Przez Monika
W Instalatorzy
28 lutego, 2022
0 komentarzy
508 Views

W dniach 23-24 lutego 2022 w Kielcach odbyły się XXIV Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX połączone z XIX edycją Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX – NOWA ENERGIA. Firma BDR Thermea Poland wzięła udział w tym wydarzeniu i zaprezentowała produkty z działu OZE. 

Stoisko BDR Thermea na targach ENEX w Kielcach. Fot. Monika Jędrzejak

Podczas targów odwiedzający stoisko BDR Thermea mogli poznać bliżej urządzenia z oferty marki De Dietrich i Baxi: pompy ciepła Alezio S, Alezio M, rekuperator Recovens V400 oraz zestaw klimatyzacji CLIM’UP, a także pompę ciepła Auriga. Zaprezentowano także nowości: pompę ciepła co c.w.u. marki De Dietrich Elensio oraz pompę ciepła Baxi Platinum. Na stoisku na czas targów zaparkowało także Mobilne Centrum Szkoleń – MOBLAB OZE, które na co dzień jeździ po terenie całego kraju, przeprowadzając szkolenia dla instalatorów nawet w najdalszych zakątkach Polski. 

Targi ENEX to spotkanie firm z branży energetyki, elektrotechniki i OZE, a dla Klientów okazja, by przyjrzeć się najnowszym technologiom i urządzeniom. Wzięli w nich udział czołowi producenci i dystrybutorzy, firmy instalacyjne, projektanci, a także klienci indywidualni. Podczas targów odbyły się konferencje i debaty z zakresu tematyki pomp ciepła, systemów solarnych i inne.

Stoisko BDR Thermea w Pasażu Energetycznym cieszyło się bardzo dużą popularnością. Odwiedziło je wielu klientów zainteresowanych ofertą urządzeń firmy, a instalatorzy mieli okazję poznać nowości z oferty. Targi były okazją do spotkań i rozmów ze specjalistami i szkoleniowcami BDR Thermea. 

Kolejne targi, na których będzie można spotkać przedstawicieli firmy oraz urządzenia De Dietrich i Baxi, to Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE 2022 w Poznaniu (25-27.04.2022). Już teraz serdecznie na nie zapraszamy!

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: