Aktualizacja oferty De Dietrich

Przez Adam
W Instalatorzy
3 października, 2017
0 komentarzy
1300 Views

Od 18 września obowiązuje nowa, rozbudowana oferta De Dietrich Technika Grzewcza na rok 2017, prezentująca nowe produkty w zakresie Techniki Domowej i Komercyjnej.

KatalogDo doskonale już znanych urządzeń De Dietrich w ostatnim czasie dołączyły kolejne, dzięki czemu oferta firmy jest bardziej rozwinięta.

W ramach Techniki Domowej pojawił się naścienny gazowy kocioł kondensacyjny Lumea MPX dostępny w wersji jedno i dwufunkcyjnej, z wymiennikami ze stali nierdzewnej lub emaliowanymi oraz zabudowanym 40-litrowym podgrzewaczem ze stali nierdzewnej. W ofercie znalazły się też panele fotowoltaiczne Inisol POWER SET w zestawach o mocy do 5,2 kWp, a także moduły hydrauliczne EA-145 oraz MT-12 w pakietach z regulacją c-Mix oraz iSense przystosowane do współpracy z kotłami MCR3 Plus oraz Lumea MPX.

Świeżą propozycją w zakresie Techniki Komercyjnej jest z kolei gazowy naścienny kocioł kondensacyjny Innovens MCA Pro 160 o mocy 160 kW, z nowo zaprojektowanym wymiennikiem ciepła Al-Si oraz automatyką DIEMATIC Evolution. Kolekcję nowości dopełniają systemy kaskadowe dedykowane do kotłów MCA Pro 160 oraz mieszanych zestawień z kotłami MCA Pro 45-115 kW.

Więcej informacji dotyczących nowych produktów znajdziecie tutaj.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: