Alezio M V200 Alezio M

De Dietrich oferta

Pompa ciepła powietrze/woda

Standard

De Dietrich odznaki
De Dietrich zdjęcie

CIEPŁY DOTYK POWIETRZA

Pompa ciepła typu powietrze/woda Alezio M to prosta obsługa i energooszczędna formuła, która gwarantuje 100% satysfakcji. Poznaj najnowsze urządzenie De Dietrich i ciesz się ciepłym powietrzem w Twoim domu. Nowa Alezio M sprawdzi się zarówno zimą, jak i latem w każdego typu zabudowie. To rozwiązanie ekologiczne i kompaktowe. Urządzenie dopasowane jest do programu PROSUMENT i Czyste Powietrze.

De Dietrich zdjęcie

Alezio M

Nowoczesna pompa ciepła Alezio M zadba o Twój komfort podczas każdych warunków pogodowych. Zasilana prądem jest w pełni ekologiczna i nie emituje szkodliwych substancji. Regulacja urządzenia jest bardzo prosta, gdyż posiada intuicyjną konsolę sterowniczą, która sama ustawia temperaturę. Pompa ciepła powietrze/woda typu monoblok składa się z jednostki zewnętrznej i modułu wewnętrznego. Teraz montaż urządzenia jest znacznie prostszy, gdyż nie wymaga specjalnych uprawnień F-gazowych.

Niezawodność i trwałość

 • 5-letnia gwarancja na urządzenie
 • Możliwość chłodzenia przy pomocy instalacji ogrzewania podłogowego
 • Praca nawet przy temperaturze do -20°C na zewnątrz
 • Intuicyjna konsola sterownicza z regulacją pogodową
 • Cicha praca wentylatora
 • Dodatkowa opcja wytwarzania c.w.u. w opcjonalnie dostarczanym podgrzewaczu emaliowanym lub ze stali nierdzewnej
De Dietrich zdjęcie

Alezio M V200

Ciepłe powietrze w Twoim domu

Wysokie rachunki za ogrzewanie to już przeszłość. Wykorzystując darmowe ciepło z natury pompa powietrze/woda  Alezio M V200 typu monoblok jest w pełni ekologiczna i prosta w obsłudze. To urządzenie najwyższej klasy, które zadba o Twój komfort przez cały rok. Jednostki zewnętrzna i wewnętrzna połączone są ze sobą instalacją hydrauliczną, do której montażu nie są wymagane uprawnienia F-gazowe. W zestawie znajduje się również udoskonalona konsola sterownicza DIEMATIC Evolution z czujnikiem zewnętrznym.

Ciepło bez ograniczeń

W trosce o ochronę środowiska i Twoje oszczędności zadbaliśmy o możliwość wytwarzania ciepłej wody przy pomocy pompy Alezio M V200 ze zintegrowanym pod wspólną obudową podgrzewaczem o pojemności aż 177 litrów.

 • Stały dostęp do ciepłej wody użytkowej
 • Możliwość podgrzewania przydomowego zbiornika z wodą
 • Ochrona przed drobnoustrojami
 • Idealne rozwiązanie dla każdego typu zabudowy
De Dietrich zdjęcie

GWARANCJA 5 LAT NA POMPY CIEPŁA

Znamy nasze urządzenia od podszewki i wiemy, że można na nich polegać przez długie lata. Aby zapewnić Wam jeszcze większy komfort użytkowania, jako nieliczni na rynku wydłużyliśmy okres gwarancji na nasze pompy ciepła aż do 5 lat!

 • Alezio S V200
 • Alezio Evolution
 • HPI Evolution
 • GSHP

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

 • Strategia ECO SOLUTIONS jest narzędziem zgodnym z ideą zrównoważonego rozwoju naszej firmy, która polega na dostarczaniu klientom urządzeń grzewczych o wysokim standardzie, przy jednoczesnym zachowaniu dbałości o środowisko naturalne, społeczeństwo i gospodarkę.
 • Nasze łatwe w użyciu i przyjazne użytkownikowi kotły, pompy ciepła oraz systemy solarne i fotowoltaiczne są częścią przyszłości, w której wysoka sprawność, wydajność i troska o środowisko idą w parze.
De Dietrich zdjęcie

URZĄDZENIA DE DIETRICH SPEŁNIAJĄ WYMAGANIA PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE

 

Z dniem 19 września 2018 roku ruszył rządowy Program Czyste Powietrze, który ma na celu poprawę efektywności energetycznej i walkę ze smogiem. Program ten będzie realizowany w latach 2018-2029 i związany jest z dofinansowaniem do wymiany źródeł ciepła, instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, a także termomodernizacji.

Z programu Czyste Powietrze mogą skorzystać obecni właściciele domów oraz osoby dopiero budujące dom. Budżet projektu obejmuje 103 mld złotych, z czego dofinansowania stanowią 63,3 mld zł, a pozostała część w kwocie 39,7 mld zł dostępna będzie w formie pożyczek.

Nowoczesne urządzenia De Dietrich spełniają wymagania programu, a nawet o wiele bardziej rygorystyczne normy!

De Dietrich zdjęcie

ULGA PODATKOWA NA TERMOMODERNIZACJĘ

Od początku 2019 roku obowiązuje nowa ustawa z ulgą podatkową na termomodernizację.

 

Z ulgi mogą skorzystać – pod pewnymi warunkami – podatnicy podatku PIT opłacający podatek według skali podatkowej (zarówno według stawki 18, jak i 32%), 19% stawki podatku liniowego oraz opłacający ryczałt od przychodów ewidencjonowanych.

Ulga dotyczy wyłącznie właścicieli lub współwłaścicieli budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Odliczenia dokonać można w pełnej kwocie wydatków na zakup materiałów budowlanych, urządzeń i usług związanych z realizacją przedsięwzięcia termomodernizacyjnego, jednak nie więcej niż 53 tys. zł.

Czas realizacji przedsięwzięcia premiowanego ulgą termomodernizacyjną nie może przekraczać 3 lat.

Więcej informacji znajdziesz w:

Poradniku POBE “Ulga Termomodernizacyjna – Poradnik Inwestora”

lub na stronach Ministerstwa Finansów TUTAJ lub TUTAJ.

De Dietrich zdjęcie

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Czy chcesz być zawsze na bieżąco w kwestii naszych nowoczesnych i ekologicznych produktów, które tworzymy z poszanowaniem środowiska naturalnego? Nic prostszego! Wystarczy, że polubisz profil De Dietrich Polska na portalu Facebook! Znajdziesz tam masę ciekawych informacji o naszych urządzeniach, aktualności, najświeższe promocje oraz wiele wyjątkowych konkursów!

Nasz profil na Facebooku zgromadził już ponad kilka tysięcy fanów, którzy każdego dnia mogą tam znaleźć zarówno interesujące ich informacje jak i wiele innych cennych materiałów.

Lista produktów