Formularz kontaktowy

*
E-mail
*
Tytuł
*
Treść

Adres firmy

De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o.

ul. Północna 15-19

54-105 Wrocław

tel. 71 71 27 400

biuro@dedietrich.pl

NIP 895-16-25-689

KRS 0000124440

REGON 931898894

Kapitał zakładowy: 5.000.000 zł

Sekretariat Zarządu, Ośrodek Szkolenia

Sylwia Pańczyszyn

tel. 71 71 27 400

sylwia.panczyszyn@dedietrich.pl

Biura regionalne

Mapa biur regionalnych

Działy firmy

Region centralny, mazowieckie

Dyrektor Regionu Sprzedaży:

Maciej Syropolski

kom. 601 181 535

maciej.syropolski@dedietrich.pl

Region centralny, mazowieckie

Doradca Techniczno - Handlowy:

Kamil Naguszewski

kom. 519 637 776

kamil.naguszewski@dedietrich.pl

Region centralny, pomorskie

Kierownik Strefy :

Mariusz Tobiasz

kom. 693 835 966

mariusz.tobiasz@dedietrich.pl

Region centralny, kujawsko-pomorske (Elbląg)

Kierownik Strefy :

Mariusz Tobiasz

kom. 693 835 966

mariusz.tobiasz@dedietrich.pl

Region centralny, podlaskie

Kierownik Strefy :

Zdzisław Jerominek

kom. 519 319 396

zdzislaw.jerominek@dedietrich.pl

Region centralny, warmińsko-mazurskie

Kierownik Strefy :

Zdzisław Jerominek

kom. 519 319 396

zdzislaw.jerominek@dedietrich.pl

Region centralny, łódzkie

Przedstawiciel handlowy:

Andrzej Promiński

kom. 519 637 786

andrzej.prominski@dedietrich.pl

Region centralny, lubelskie

Przedstawiciel handlowy:

Szymon Cieśla

tel. 500 051 436

szymon.ciesla@dedietrich.pl

Region centralny, Warszawa

Inżynier ds. Projektów:

Artur Zmysłowski

kom. 519 319 386

artur.zmyslowski@dedietrich.pl

Region centralny, łódzkie

Inżynier ds. Projektów:

Artur Zmysłowski

kom. 519 319 386

artur.zmyslowski@dedietrich.pl

Region południowy, świętokrzyskie

Dyrektor Regionu Sprzedaży:

Tomasz Tomczyk

kom. 601 467 469

tomasz.tomczyk@dedietrich.pl

Region południowy, śląskie

Przedstawiciel handlowy:

Piotr Popczyk

kom. 693 835 967

piotr.popczyk@dedietrich.pl

Region południowy, małopolskie

Przedstawiciel handlowy:

Jacek Drozdowski

kom. 519 319 383

jacek.drozdowski@dedietrich.pl

Region południowy, podkarpackie

Przedstawiciel handlowy:

Rafał Rabada

kom. 693 835 968

rafal.rabada@dedietrich.pl

Region południowy, Kraków

Inżynier ds. Projektów:

Jacek Wróbel

kom. 519 637 762

jacek.wrobel@dedietrich.pl

Region południowy, aglomeracja śląska

Inżynier ds. Projektów:

Jacek Wróbel

kom. 519 637 762

jacek.wrobel@dedietrich.pl

Strefa Płd.-Zachodnia, dolnośląskie

Kierownik Strefy:

Rafał Szocik

kom. 519 319 395

rafal.szocik@dedietrich.pl

Strefa Płd.-Zachodnia, opolskie

Kierownik Strefy:

Rafał Szocik

kom. 519 319 395

rafal.szocik@dedietrich.pl

Strefa Płd.-Zachodnia, dolnośląskie

Przedstawiciel handlowy:

Jacek Prygoń

kom. 608 010 665

jacek.prygon@dedietrich.pl

Strefa Płd.-Zachodnia, lubuskie (Zielona Góra)

Przedstawiciel handlowy:

Jacek Prygoń

kom. 608 010 665

jacek.prygon@dedietrich.pl

Strefa Płd.-Zachodnia, Wrocław

Inżynier ds. Projektów:

Paweł Możdżan

kom. 519 637 767

pawel.mozdzan@dedietrich.pl

Strefa Płn.-Zachodnia, wielkopolskie

Kierownik Strefy:

Tomasz Michalski

kom. 601 985 117

tomasz.michalski@dedietrich.pl

Strefa Płn.-Zachodnia, zachodniopomorskie

Przedstawiciel handlowy:

Sławomir Jabłoński

kom. 501 016 654

slawomir.jablonski@dedietrich.pl

Strefa Płn.-Zachodnia, lubuskie (Gorzów Wlk.)

Przedstawiciel handlowy:

Sławomir Jabłoński

kom. 501 016 654

slawomir.jablonski@dedietrich.pl

Strefa Płn.-Zachodnia, Poznań

Inżynier ds. Projektów:

Robert Małaczek

kom. 519 637 773

robert malaczek@dedietrich.pl

Dział Produktu

Kierownik Działu NOZE:

Waldemar Matuszyński

tel. 71 71 27 441

waldemar.matuszynski@dedietrich.pl

Dział Produktu

Kierownik Działu OZE:

Rafał Magiera

tel. 71 71 27 461

rafal.magiera@dedietrich.pl

Dział Logistyki

Kierownik Działu:

Bogdan Stankiewicz

kom. 603 917 370; tel. 71 71 27 411

bogdan.stankiewicz@dedietrich.pl

Dział Logistyki

Realizacja dostaw:

Jolanta Zdobylak

tel. 71 71 27 415

jolanta.zdobylak@dedietrich.pl

Dział Logistyki

Realizacja dostaw:

Monika Jaźwińska

tel. 71 71 27 414

monika.jazwinska@dedietrich.pl

Dział Logistyki

Reklamacje Dostaw:

Grzegorz Kukulski

tel. 71 71 27 412

grzegorz.kukulski@dedietrich.pl

Dział Logistyki

Części zamienne:

Leszek Ślązak

tel. 71 71 27 413

leszek.slazak@dedietrich.pl

Dział Logistyki

Realizacja dostaw:

Marcin Burasiński

tel. 71 71 27 416

marcin.burasinski@dedietrich.pl

Dział Techniczny

Kierownik Działu:

Waldemar Zawada

kom. 603 123 330; tel. 71 71 27 421

waldemar.zawada@dedietrich.pl

Dział Techniczny

Doradztwo Techniczne, Reklamacje Usług Serwisowych:

Romuald Grenik

kom. 602 456 611; tel. 71 71 27 422

romuald.grenik@dedietrich.pl

Dział Techniczny

Doradztwo Techniczne, Reklamacje Usług Serwisowych:

Rafał Sapuń

kom. 519 319 389; tel. 71 71 27 423

rafal.sapun@dedietrich.pl

Dział Szkoleń

Kierownik Działu:

Marek Rawicki

tel. 71 71 27 442

marek.rawicki@dedietrich.pl

Dział Księgowości

Główna Księgowa:

Anna Kmitto-Draus

tel. 71 71 27 431

anna.kmitto-draus@dedietrich.pl

Dział Księgowości

Księgowa:

Cecylia Dąbrowska-Zmuda

tel. 71 71 27 432

cecylia.dabrowska-zmuda@dedietrich.pl

Magazyn

Magazyn Centralny (Wronki):

tel. 67 254 22 00

fax: 67 254 22 20

Gdzie kupić