Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/BDRTHERMEA/domains/dedietrich.pl/public_html/blog/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/BDRTHERMEA/domains/dedietrich.pl/public_html/blog/wp-includes/plugin.php on line 571 Wspieramy młodych sportowców - Blog - De Dietrich

Wspieramy młodych sportowców

Przez Monika
W Newsy
Sierpień 29, 2019
0 komentarzy
85 Views

Nie warto siedzieć w domu, szczególnie w trakcie wakacji. Jednym ze sposobów na spędzanie czasu wolnego jest sport. Ruch na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa na nasz organizm poprawiając samopoczucie. 

podziekowania-dla-prezesa-marka-bialka-arad3668__copy_Jak walczyć o zwycięstwo pokazał młodzieżowy zespół Orlików Moravii, który zajął drugie miejsce podczas turnieju o Puchar Wójta w Miedzianej Górze. Dzięki naszemu wsparciu chłopcy otrzymali stroje piłkarskie, w których z pełną energią pokonywali kolejne drużyny.

Ich siła i determinacja są dla nas inspiracją do walki na rzecz ochrony środowiska. Wszystkim członkom drużyny serdecznie gratulujemy!

 

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: