Promocja pakietów MCR3 PLUS + regulator iSense

Przez Adam
W Instalatorzy
Wrzesień 13, 2016
0 komentarzy
870 Views

Od 12 września br. trwa promocja sprzedaży pakietowej, która obejmuje nowoczesny kocioł MCR3 PLUS oraz regulator iSense w wersji przewodowej w nowej, okazyjnej cenie.

emaliowaneKlienci mają do wyboru pakiety, które zawierają kotły jednofunkcyjne, dwufunkcyjne oraz jednofunkcyjne z podgrzewaczami c.w.u.: emaliowanymi o pojemności 100, 150, 200 litrów lub ze stali nierdzewnej o pojemności 100, 130 lub 150 litrów. Ostatnia wersja posiada dodatkowo gwarancję 8/8, która zapewnia użytkownikowi gwarancję na 8 lat zarówno na wymiennik kotła , jak i podgrzewacz.

iSense jest w pełni programowalnym regulatorem pokojowym, który cechuje się nowoczesnym i
minimalistycznym designem oraz prostotą obsługi. Urządzenie posiada jedynie dwa przyciski oraz pokrętło, a nauka obsługi to kwestia kilku minut. Został wyposażony w duży, przejrzysty wyświetlacz LCD, który w momencie obsługi podświetla się na niebiesko. Zakres ustawień temperatury znajduje się w przedziale od 5℃ do 35℃. Sterownik umożliwia m.in. ustawienie programów godzinowych z sześcioma punktami ustawień na dzień. Dodatkowo posiada program urlopowy, tryb dzienny i nocny oraz zabezpieczenie przed mrozem. Urządzenie zasilane jest z kotła poprzez OpenTherm i nie potrzebuje baterii.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: