Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/BDRTHERMEA/domains/dedietrich.pl/public_html/blog/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/BDRTHERMEA/domains/dedietrich.pl/public_html/blog/wp-includes/plugin.php on line 571 Promocja na montaż nowoczesnych kotłów MCR3 Plus - Blog - De Dietrich

Promocja na montaż nowoczesnych kotłów MCR3 Plus

Przez Adam
W Instalatorzy
Wrzesień 3, 2019
0 komentarzy
214 Views

Uprzejmie informujemy, że kontynuując promowanie innowacyjnych i efektywnych urządzeń, przyczyniających się znacząco do redukcji CO2 wprowadziliśmy premię w wysokości 300 zł netto na montaż kotłów z typoszeregu MCR3 Plus. 

MCR3_PLUS_3Premia nie jest związana z pierwszym uruchomieniem kotła i dotyczy samego faktu zainstalowania urządzenia u inwestora. W tym celu przygotowaliśmy dla firm wykonawczych, instalujących nasze kotły specjalną funkcjonalność w portalu System Kart Gwarancyjnych – SKG. Aby uzyskać premię za montaż kotła MCR3 Plus, konieczne jest dokonanie odpowiedniego wpisu w Systemie Kart Gwarancyjnych.

Akcja promocyjna trwa od 2 września br.

 

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: