O czym powinien wiedzieć instalator?

Przez Adam
W Instalatorzy
Marzec 10, 2015
0 komentarzy
1138 Views

Ktoś kiedyś powiedział, że kiedy się kocha to, co się robi, nie trzeba pracować ani jednego dnia. Jakie zatem cechy powinien posiadać dobry instalator?

Jestem instalatorem od kilku lat. W tym czasie poznałem wielu klientów i montowałem systemy grzewcze w setkach domów i mieszkań. Dzięki regularnym szkoleniom mogę się dowiedzieć, jakie trendy panują na rynku, poznaję nowe produkty i cały czas poszerzam swoją wiedzę. Przy okazji chciałbym zaprosić Państwa na najbliższe szkolenia, które organizuje marka De Dietrich. Ich szczegółowy harmonogram znajduje się TUTAJ. Dotyczą one zarówno techniki domowej, jak i komercyjnej. Dodatkowo, są na nich poruszane kwestie związane z ErP. To bardzo ważne, bo ta Dyrektywa Unijna zacznie obowiązywać w naszym kraju już we wrześniu bieżącego roku.

Warto śledzić na bieżąco informacje na temat dofinansowań. Ostatnio wspominałem o programie KAWKA w Raciborzu. Wiele ciekawych informacji znajduje się w newsletterze marki De Dietrich. Już dzisiaj zapraszam do zapoznania się z najnowszym marcowym wydaniem.

Myślę, że poza wiedzą ważna jest również pasja oraz zaangażowanie. Powinniśmy także słuchać swoich klientów i proponować im rozwiązania grzewcze dostosowane do ich potrzeb, oczekiwań i posiadanego budżetu.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: